o nas

Nasze podejście

Tworzymy zespół architektów łączących w sobie kreatywność i pasję do projektowania razem z doświadczeniem wielu zrealizowanych projektów. Proces projektowy znamy z pozycji Inwestora, projektanta i kierownika budowy. Dzięki temu możemy zaprojektować budynek oraz wnętrze pod praktycznie każdą funkcję oraz nadzór w trakcie jego realizacji. Wiemy jak ważne jest wsparcie projektowe na każdym etapie inwestycji, dlatego stawiamy na dobrą komunikację z klientem.

Budynki i wnętrza projektujemy w taki sposób, aby były funkcjonalne, estetyczne, proste i tanie w wykonaniu oraz ekonomiczne i ergonomiczne w eksploatacji. Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje w zakresie najnowszych rozwiązań technicznych i proekologicznych, oraz proponujemy je naszym klientom.

Agnieszka Rawska

Jestem architektem z uprawnieniami budowlanymi w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Jestem członkiem  Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. Ukończyłam Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz Podyplomowe Studium architektury wnętrz i wzornictwa przemysłowego. Miałam również przyjemność studiować we Francuskiej Grand Ecole – L’Ecole d’Architecture de Saint-Etienne.

W mojej ponad 20-letniej praktyce zawodowej zdobywałam doświadczenie na rynku polskim, francuskim orazangielskim. Współpracowałam z dużymi biurami wielobranżowymi, kompleksowo podchodzącymi do procesu projektowego, a także z dużymi korporacjami architektonicznymi, gdzie nauczyłam się zarządzania jakością, zarówno w stosunku do rozwiązań technicznych jak i dokumentacji projektowej. Poza rynkiem polskim, opracowywałam projekty w językach francuskim i angielskim.  Doświadczenie zdobyte przy różnorodnych projektach takich jak:

  •  obiekty handlowe – ok. 116000m2 powierzchni usługowych
  • kompleksy mieszkaniowe i wielofunkcyjne – ok. 1520 mieszkań w tym budynki wysokościowe takie jak 43 kondygnacyjny Saffron Tower w Londynie czy        16 kondygnacyjny Blyth Rd. w Londynie
  • obiekty hotelowe
  • obiekty przemysłowe – ok. 93300m2 powierzchni magazynowych                            i produkcyjnych
  • obiekty biurowe – ok.  8250m2 powierzchni biurowych
  • budynki jednorodzinne
  • wnętrza komercyjne i mieszkaniowe.

 

Tomasz Rawski

 

Jestem inżynierem budownictwa uprawnionym do projektowania i kierowania robotami budowlanymi. Jestem członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej na kierunku budownictwo. Dodatkowo ukończyłem studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami.

Pracowałem na budowach w Polsce i w Niemczech. Koordynowałem projekty mieszkaniowe, usługowe oraz dla przemysłu automotive i chemicznego. Realizowałem i koordynowałem projekty na rzecz m.in.: General Motors, KGHM Polska Miedź, Südpack, Hitachi, LG Electronics.

Specjalizuję się w koordynacji dużych projektów inwestycyjnych, także dla klientów zagranicznych. Do moich obowiązków należy nie tylko projektowanie i koordynacja procesu inwestycyjnego ale także specyfikowanie, zlecanie robót budowlanych oraz nadzór nad ich wykonaniem.

Jeśli potrzebujesz zaprojektować

MOTIVESTUDIO.PL

WNĘTRZA ?

 

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ NA MOTIVESTUDIO.PL

 

GRUPA-SPEKTRUM.PL

ZEWNĘTRZA ?

 

ZOBACZ NASZE REALIZACJE NA GRUPA-SPEKTRUM.PL

 

Adres

ul. Łabędzka 22
44-121 Gliwice

Telefon

+ 48 605 202 642

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 16.00
Sobota – Niedziala: nieczynne

Obserwuj nas

Polityka prywatności